Noxion Naga LED Strip IP65 SMD2835/240 24V 16W/m 930 5M/10mm/25mm
30,35 24,99 excl. BTW incl. BTW
+ 0,09 Recupel-bijdrage
Voor 20:00 besteld, vandaag verstuurd
Grotere hoeveelheid nodig?
  • Zakelijke klant? Koop op rekening
  • Gemakkelijk retourneren binnen 14 dagen
Specificaties
Reset
Beschrijving Noxion Naga LED Strip IP65 SMD2835/240 24V 16W/m 930 5M/10mm/25mm
Goed om te weten
  • Flexibele lichtoplossing
  • Algemene lichtbron en/of accentverlichting
  • Geniet van de voordelen
  • Benodigde accessoires
Flexibele lichtoplossing
Deze lichtbron kan te allen tijde gebruikt worden als accentverlichting. Of een LED strip ook gebruikt kan worden voor algemene verlichting, hangt af van de lichtopbrengst en de gradenbundel van de lichtbron. Deze 5000mm lichtstrip heeft een licht output van Lumen. Deel je dit aantal Lumen door het aantal meter van de LED strip, dan weet je de lichtopbrengst per meter. LED strips hebben hebben over het algemeen een brede gradenbundel, wat voor de LED strip geen uitzondering is: °. Hierdoor kun je het aantal Lumen per meter zien als de hoeveelheid licht per vierkante meter. In deze blog lees je hoeveel licht je nodig hebt voor specifieke ruimtes in woningen en/of bedrijven, en daarmee of deze LED strip voldoende licht uitstraalt om als algemene verlichting te volstaan.
Geniet van de voordelen
Benodigde accessoires
Deze LED strip werkt op 24V. Wijkt dit af van netstroom (230V), dan heb je een LED driver nodig hebt om de lichtbron goed te laten werken. Bij Lampdirect hebben wij diverse Meanwell LED drivers, die je via deze link kunt bestellen. Heb je een dimbare LED strip, dan heb je daarnaast de mogelijkheid om de lichtbron te dimmen met behulp van een connector en afstandsbediening. LED strips warmen tijdens het verlichten op. Wil je dit voorkomen, dan kun je jouw strips in aluminium profielen plaatsen. Deze behuizingen koelen de lichtbron af, waardoor je extra lang kunt genieten van jouw verlichting.