Noxion LED Easy Trunk Geschikt voor TTX400 - 36W 60W 8700lm 90D - 850 Koel Wit | 1500mm
145,20 119,99 excl. BTW incl. BTW
+ 0,01 Recupel-bijdrage
Verwachte verzending vóór 28 mei
Grotere hoeveelheid nodig?
  • Zakelijke klant? Koop op rekening
  • Gemakkelijk retourneren binnen 14 dagen
Specificaties
Reset
Beschrijving Noxion LED Easy Trunk Geschikt voor TTX400 - 36W 60W 8700lm 90D - 850 Koel Wit | 1500mm