Noxion LED Easy Trunk Geschikt voor TTX200 - 36W 60W 8700lm 90D - 850 Koel Wit | 1500mm - 4 uur noodverlichting
266,20 219,99 excl. BTW incl. BTW
+ 0,01 Recupel-bijdrage
Verwachte verzending vóór 27 mei
Grotere hoeveelheid nodig?
  • Zakelijke klant? Koop op rekening
  • Gemakkelijk retourneren binnen 14 dagen
Specificaties
Reset
Beschrijving Noxion LED Easy Trunk Geschikt voor TTX200 - 36W 60W 8700lm 90D - 850 Koel Wit | 1500mm - 4 uur noodverlichting